W111

DWUOSOBOWY Z PRYWATNĄ ŁAZIENKĄ – 1 POKÓJ (15 m.kw)

  • DWUOSOBOWY Z PRYWATNĄ ŁAZIENKĄ – 1 POKÓJ (15 m.kw)
  • DWUOSOBOWY Z PRYWATNĄ ŁAZIENKĄ – 1 POKÓJ (15 m.kw)
  • DWUOSOBOWY Z PRYWATNĄ ŁAZIENKĄ – 1 POKÓJ (15 m.kw)
  • DWUOSOBOWY Z PRYWATNĄ ŁAZIENKĄ – 1 POKÓJ (15 m.kw)

Ten niedrogi pokój noclegowy oferujemy szczególnie dla par, ponieważ posiada podwójne łóżko małżeńskie, lub dla singla preferującego bardzo wygodne spanie. Jest też często wykorzystywany na jedną noc do podróży służbowych.

Posiada własną łazienkę (łącznie z pokojem 15 m. kw.) oraz wyposażenie obejmujące: aneks kuchenny (mikrofala, lodówka, czajnik elektryczny), płaski telewizor 48″, suszarkę do włosów, żelazko wraz z prasowalnicą oraz po jednym ręczniku na osobę.

Do dyspozycji zakwaterowanych gości jest również nasza restauracja, w której Goście otrzymuję 15% rabatu na całą kartę menu (przed zamówieniem należy o zakwaterowaniu poinformować kelnerkę).

Cena za nocleg od osoby wynosi od 45 złotych za osobę do 110 złotych w zależności od sezonu oraz od ilości osób w pokoju. Aktualne ceny są zawsze dostępne przy rezerwacji na portalu Booking.com.

Na pierwszym piętrze znajduje się przechowalnia nart wraz z suszarnią butów narciarskich. Na terenie Wanty jest bezpłatny parking na 10 samochodów. WiFi jest bezpłatne. Podczas rezerwacji lub w trakcie pobytu można zamówić śniadania w cenie 35 PLN od osoby. Są bardzo obfite i smaczne – polecane przez wszystkich naszych Gości.

Aby oszczędzić czas na rezerwację Zapraszamy do wejścia w system rezerwacji Booking.com

Uwaga: w okresie zimowym od 15 grudnia do 28 lutego możemy pobierać zadatek za rezerwację noclegu w wysokości 30% kwoty pobytu, płatną w terminie 3 dni od daty rezerwacji noclegu na portalu booking.com – zawsze wysyłamy e-mail przypominający o wpłacie zadatku potwierdzającym skuteczną rezerwację noclegu na okres zimowy.

Zdjęcia panoramiczne