W111

TRZYOSOBOWY Z PRYWATNĄ ŁAZIENKĄ W POKOJU

  • TRZYOSOBOWY Z PRYWATNĄ ŁAZIENKĄ W POKOJU
  • TRZYOSOBOWY Z PRYWATNĄ ŁAZIENKĄ W POKOJU
  • TRZYOSOBOWY Z PRYWATNĄ ŁAZIENKĄ W POKOJU
  • TRZYOSOBOWY Z PRYWATNĄ ŁAZIENKĄ W POKOJU
  • pokoj nr 4
  • pokoj nr 4 zdj 2
  • lazienka
  • lazienka do kazdego pokoju

Ten pokój posiada własną łazienkę wewnątrz pokoju. To duża zaleta, chociaż nie posiada on wyjścia na balkon. Jest on w wystawie północnej, czyli nie jest tak nasłoneczniony, jak pozostałe pokoje.

Minimalna rezerwacja jest dla dwóch osób na łóżku podwójnym, lub na osobnych łóżkach. Zmieszczą się w nim trzy osoby dorosłe, lub małżeństwa z jednym (lub dwojgiem dzieci). Dla rodziców z dwójką dzieci mogących spać pod jedną kołdrą i śpiących na wspólnym łóżku nie pobieramy opłaty za drugie dziecko. Nie posiada wyjścia na balkon, ale jest bardzo przestronny, jak na pokój trzyosobowy – powierzchnia wynosi 13 m. kw.

Do spania przygotowano jedno łóżko podwójne, oraz rozkładaną sofę (nawet dla dwóch szczupłych osób lub dwójki dzieci). Do kąpieli dostarczamy po jednym ręczniku na osobę. W pokoju znajduje się lodówka na artykuły spożywcze i napoje, telewizor z płaskim ekranem, czajnik elektryczny do przygotowania kawy lub herbaty, łyżeczki, szklanki, pojemna szafa na garderobę, szafka nocna, lampka nocna, stół, trzy krzesła, kilka półek na drobiazgi, wieszak na ubrania i lustro.

Podłoga panelowa częściowo jest przykryta wykładziną. Prywatna łazienka przeznaczona wyłącznie do tego pokoju ma wejście bezpośrednio z pokoju. Łazienka jest estetycznie wykonana i posiada prysznic, ubikację, umywalkę oraz lustro.

Do dyspozycji zakwaterowanych gości jest również nasza restauracja, w której Goście otrzymuję 20% rabatu na całą kartę menu (przed zamówieniem należy o zakwaterowaniu poinformować kelnerkę).

Cena za nocleg od osoby wynosi od 30 złotych latem do 50 złotych w okresie Świąt Bożego Narodzenia – ferie zimowe 40 złotych.

Na pierwszym piętrze znajduje się przechowalnia nart. Na terenie pensjonatu Wanta jest bezpłatny parking na 10 samochodów. WiFi jest bezpłatne, aczkolwiek jest bardzo słaby sygnał. Podczas rezerwacji można zamówić śniadania na dowolną godzinę w cenie 15 PLN od osoby. Są bardzo obfite i smaczne – polecane przez wszystkich naszych Gości.

Aby oszczędzić czas na rezerwację Zapraszamy do wejścia w system rezerwacji Booking.com

Uwaga: w okresie zimowym od 15 grudnia do 28 lutego pobieramy zadatek za rezerwację noclegu w wysokości 30% kwoty pobytu, płatną w terminie 3 dni od daty rezerwacji noclegu na portalu booking.com – zawsze wysyłamy e-mail przypominający o wpłacie zadatku potwierdzającym skuteczną rezerwację noclegu na okres zimowy.

Zdjęcia panoramiczne