W111

TRZYOSOBOWY Z PRYWATNĄ ŁAZIENKĄ POZA POKOJEM

  • TRZYOSOBOWY Z PRYWATNĄ ŁAZIENKĄ POZA POKOJEM
  • TRZYOSOBOWY Z PRYWATNĄ ŁAZIENKĄ POZA POKOJEM
  • TRZYOSOBOWY Z PRYWATNĄ ŁAZIENKĄ POZA POKOJEM
  • TRZYOSOBOWY Z PRYWATNĄ ŁAZIENKĄ POZA POKOJEM
  • TRZYOSOBOWY Z PRYWATNĄ ŁAZIENKĄ POZA POKOJEM
  • pokoj nr 2
  • pokoj nr 2
  • pokoj nr 2 zdj 2
  • lazienka
  • lazienka do kazdego pokoju

Ten niedrogi pokój noclegowy oferujemy szczególnie dla trzech dorosłych osób lub rodziców z jednym dzieckiem. Minimalna rezerwacja jest dla dwóch osób na łóżku podwójnym, lub na osobnych łóżkach. Dla rodziców z dwójką dzieci mogących spać pod jedną kołdrą i śpiących na wspólnym łóżku nie pobieramy opłaty za drugie dziecko. Pokój ten ma wystawę południową i jest bardzo nasłoneczniony.

Posiada wyjście na balkon i jest przestronny, jak na trzy osoby – powierzchnia wynosi 13 m. kw. Do spania przygotowano jedno łóżko podwójne, oraz rozkładaną sofę (nawet dla dwóch szczupłych osób lub dwójki dzieci). Do kąpieli dostarczamy po jednym ręczniku na osobę. W pokoju znajduje się lodówka na artykuły spożywcze i napoje, telewizor z płaskim ekranem, czajnik elektryczny do przygotowania kawy lub herbaty, łyżeczki, szklanki, pojemna szafa na garderobę, szafka nocna, lampka nocna, stół, trzy krzesła, kilka półek na drobiazgi, wieszak na ubrania i lustro. Podłoga panelowa częściowo jest przykryta wykładziną.

Prywatna łazienka przeznaczona wyłącznie do tego pokoju znajduje się na korytarzu i posiada klucz do własnej dyspozycji. Łazienka jest estetycznie wykonana i posiada prysznic, ubikację, umywalkę oraz lustro. Do dyspozycji zakwaterowanych gości jest również nasza restauracja, w której Goście otrzymuję 20% rabatu na całą kartę menu (przed zamówieniem należy o zakwaterowaniu poinformować kelnerkę).

Cena za nocleg od osoby wynosi od 30 złotych latem do 50 złotych w okresie Świąt Bożego Narodzenia – ferie zimowe 40 złotych.

Na pierwszym piętrze znajduje się przechowalnia nart. Na terenie pensjonatu Wanta jest bezpłatny parking na 10 samochodów. WiFi jest bezpłatne, aczkolwiek jest bardzo słaby sygnał. Podczas rezerwacji można zamówić śniadania na dowolną godzinę w cenie 15 PLN od osoby. Są bardzo obfite i smaczne – polecane przez wszystkich naszych Gości.

Aby oszczędzić czas na rezerwację Zapraszamy do wejścia w system rezerwacji Booking.com

Uwaga: w okresie zimowym od 15 grudnia do 28 lutego pobieramy zadatek za rezerwację noclegu w wysokości 30% kwoty pobytu, płatną w terminie 3 dni od daty rezerwacji noclegu na portalu booking.com – zawsze wysyłamy e-mail przypominający o wpłacie zadatku potwierdzającym skuteczną rezerwację noclegu na okres zimowy.

Zdjęcia panoramiczne